Start

wycieczki jednodniowe
w Katalonii

Zapewniamy kompleksową obsługę i polskojęzycznych przewodników

Miasto tętniące życiem z niepowtarzalną atmosferą i symbol twórczości Antonio Gaudiego.

Wycieczka do Museo de Dali, miejsce związanego z Salvadorem Dali oraz wizyta  w pięknej Gironie

Wycieczka do Museo de Dali, najważniejszego miejsce związanego z Salvadorem Dali oraz wizyta w pięknej Gironie

Najlepszym sposobem na poznanie uroków wybrzeża Costa Brava to rejs statkiem wzdłuż wybrzeża do najpiękniejszego miasteczka wybrzeża – Tossa de Mar

Poznaj wakacyjne atrakcje

Rejs statkiem jest najlepszym sposobem na poznanie uroków wybrzeża Costa Brava. Statek płynie wzdłuż wybrzeża w kierunku północy aż do najpiękniejszego miasteczka, perełki wybrzeża – Tossa de Mar

Jest to obowiązkowy punkt na mapie podczas zwiedzania Barcelony. Podczas zwiedzania stadionu mamy okazje zobaczyć szatnie zawodników, miejsca komentatorów sportowych, zwiedzić muzeum czy zaszaleć w sklepie FC Barcelona.

Port Aventura

Największe wesołe miasteczko w Hiszpanii znajdujące się w pobliżu miasta Salou. W Port Aventura Park każdy znajdzie coś dla siebie. Port Aventura Park oferuje ponad 30 atrakcji, zarówno dla szukających mocnych wrażeń jak i dla najmłodszych.

Zapraszamy do Katalonii

10 lat doświadczenia w planowaniu wyjazdów

Jesteśmy blisko naszych klientów co pozwala na doskonałą koordynację i pełne zaangażowanie w obsłudze każdej grupy. Organizujemy różnego typu wyjazdy grupowe. Nasze docelowe grupy to począwszy od grupy przyjaciół, kluby: sportowe, muzyczne, taneczne… pielgrzymki, zielone szkoły, szkoły sportowe, obozy młodzieżowe, kolonie oraz wyjazdy firmowe.

Zapraszamy również do współpracy biura podróży które chcą dodać do swojej oferty ten piękny zakątek Europy. Wszystkie nasze oferty przygotowywane są indywidualnie pod grupę docelową.

Kontakt

tel. +34 636 538 626,
tel. +48 690 656 080

info@iberotravel.pl

Follow us